DonaHair review

Zdravím ! :) Konečne mám čas na blog. Najviac ste ma potešili s tou návštevnosťou a počtom komentárov aj keď som vôbec nebola aktívna a nepridávala žiadne články. Takže veľmi pekne ďakujem :)


Dnešný článok však bude o tabletkách, ktoré by vám mali posilniť vlasy. Malo by to vlasom dodať lesk, výživu, mali by rýchlejšie rásť, mali by byť silnejšie a nemali by vám vypadávať vlasy. Osobne tomu čo sa píše o produktoch veľmi neverím avšak na tieto tabletky resp. kapsule bolo mnoho pozitívnych ohlasov. Taktiež aj z môjho okolia to mnohým dievčatám pomohlo a nevedeli si to vynachváliť.

Existuje 1-mesačná, 2-mesačná a 3-mesačná kúra. Ja som mala len tú 1-mesačnú. Kapsule by ste mali brať ráno po raňajkách, každý deň po celý mesiac (alebo aj 2-3 mesiace podľa toho koľko mesačnú kúru ste si vybrali) a najlepšie zapíjať čistou vodou.
Musím povedať, že som mala asi až veľmi veľké ilúzie a nároky na tento prípravok. Mám totiž vlasy, ktoré nedokážu dorásť viac ako po začiatok pŕs. Možno si myslíte, že je to hlúposť ale bohužiaľ tak to je. Určite sa také ako ja nájdu viaceré. Genetika jednoducho nepustí. Ak vaše vlasy dosiahnu istú dĺžku, ďalej sa začnú lámať aj keď ich zastrihujete, používate masky atď. Na to aby vám narástli viac ako po tú dĺžku kde sa začínajú lámať by ste potrebovali chodiť ku kaderníčke minimálne každý týždeň na všelijaké tie kúry a pod. Myslím, že na to asi málo ktorá financie nemá a ani čas. Ja som tento typ človeka. Nemám čas ani peniaze na časté návštevy u kaderníčky a geneticky som dostala dosť slabé vlasy s veľmi mňa neuspokojujúcou dĺžkou.

- Skúšala som si ich nestrihať - vtedy sa mi odporne štiepili a boli len o kúsoček dlhšie a aj to to vyzeralo hrozne lebo boli pri končekoch veľmi riedke a vyzeralo to akoby mi niekto ošklbal spodné vlasy.
- Skúšala som si ich pravidelne podstrihovať - vtedy vyzerali krásne zacelené a aj zdravšie avšak boli krátke a neskôr ako sa blížili ku danej dĺžke začali sa znovu štiepiť a lámať.

Ono môj problém je aj to, že mi veľmi pomaly rastú. Kaderníčka stále ostáva v úžase ako môžem mať po mesiaci tak malé odrasty. Taktiež mám veľmi suché vlasy resp. len tak vyzerajú. Takže si viete predstaviť ako veľmi asi túžim po krásnych lesklých dlhých vlasoch.


Túto kúru som brala celý jeden mesiac pravidelne. Po tom mesiaci musím povedať, že mi vlasy oveľa menej vypadávali, boli poddajnejšie a pevnejšie. Avšak môj prvoradý problém to absolútne nevyriešilo. Vlasy boli fakt len o trošičku lesklejšie aj to len počas a týždeň po kúre. Absolútne mi nezačali rýchlejšie rásť ani sa neprestali v tej danej dĺžke lámať. Výhodou bolo akurát, že sa lámali 1-2 cm kúsky vlasov. Takže sa neštiepili ako inokedy. A nevyzerala som ako ošklbaná. Možno ak by som to brala dlhšie pomohlo by mi to. Avšak ak by nie bolo by mi ľúto tých peňazí pretože to nie je tá najlacnejšia záležitosť.


1-mesačná kúra mňa vyšla na 10 eur. Myslím, že pri tých 2-3-mesačných sú tam aj nejaké tie zľavy, že sa to viac oplatí. Mne tento produkt môj problém nevyriešil ale pravdou je, že mi tie vlasy vážne vyživil takže boli silnejšie. Rozhodne sa to oplatí pre tie, ktoré vedia mať krásne dlhé vlasy ale ich problém je, že sú slabé, jemné alebo jednoducho nie sú zdravé. Pre tie, ktoré si od toho sľubujú dlhšie lesklejšie vlasy odkazujem len " ak do toho pôjdete nemajte príliš vysoké nároky aby ste neboli sklamané" :) Možno to niektorej pomôže, mne to však na ten rast nepomohlo.

Viac o DonaHair tabletách nájdete TU

3 komentáre:

 1. Ja som mala 2 mesačnú, a aj keď to boli tabletky od inej značky, vôbec mi nepomohli :(
  Ale aspoň som objavila najsuper kokosový olej, ktorý mi pomáha s tým štiepením končekov :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. SUper článek:-)
  Zvu tě na novou Giveaway u mě na blogu www.passengersmaniac.blogspot.cz :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. so beautiful! love this dress!


  http://www.heygoodtimes.com

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for all visits and coments :)